ضمن عرض تبریک بابت ایام عید غدیر 

از تاریخ 01 تا 30 مرداد ماه میتوانید با هر 200 هزار تومان خرید از وان تیک کالا 50 هزار تومان هدیه دریافت کنید

 لطفا قبل از خرید از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل کنید زیرا پس از قطعی شدن خرید بالای 200 هزار تومان یک کد هدیه به ارزش 50 هزار تومان برای شما ارسال خواهد شد. این کد تنها برای کالاهای ایرانی موجود روی سایت و تا 30 مردادماه معتبر می باشد

دقت بفرمایید که هدیه شما فقط قابل استفاده روی کالاهای ایرانی از فروشگاه پخش پلاست می باشد (لیست کالاهایی  که با اعتبار 50 هزار تومانی هدیه غدیر قابل خرید هستند).

پخش پلاست 

نکته مهم: سفارشاتی که با استفاده از اعتبار هدیه غدیر  خرید شده باشند قابل برگشت نمی باشند لطفا در استفاده از کد هدیه دقت بفرمایید.

نکته مهم: سفارشاتی که در ایام غدیرثبت شده و شامل کد هدیه شده اند، درصورت عودت کالا با کسر 50 هزار تومان از مبلغ سفارش قابل برگشت هستند.

مثال:مشتری از وان تیک کالا 200 هزار تومان در ایام غدیر از کالای دلخواه خود خریداری میکند او از اعتبار 50 هزار تومانی خود هدیه دریافت میکند. ظرف یک هفته از خریدهای خود پشیمان میشود ولی خرید دوم بنا به موارد ذکر شده بالا قابل عودت نمی باشد و خرید اول هم با کسر 50 هزار تومان قابل برگشت است. پس وی میتواند خرید اول خود را طی یک هفته از ثبت سفارش عودت دهد ولی مبلغ 50 هزار تومان کمتر به حساب ایشان واریز خواهد شد.